eng

Przysięgłe tłumaczenia - język angielski

Kontakt tel.: 530 630 370

Krystyna L. przysięgły tłumacz języka angielskiego

Atuty: wieloletnie doświadczenie w branży jako przysięgły tłumacz języka angielskiego, wysokie kwalifikacje, umiejętność przekładu tekstów specjalistycznych z dziedziny nauk ścisłych.

Wykształcenie: absolwentka SWSPIZ w Warszawie na kierunku filologia angielska, zarejestrowana jako tłumacz techniczny w Naczelnej Organizacji Technicznej.

Specjalizacja: wysoce specjalistyczny przekład z dziedziny techniki i nauk ścisłych, w szczególności chemii.

Krystyna L. pracuje jako tłumacz przysięgły języka angielskiego, czyli posiada uprawnienia do przekładu dokumentów urzędowych. W szczególności są to:

  • dokumenty samochodowe, razem z kartą pojazdu i dowodem rejestracyjnym,
  • certyfikaty, zaświadczenia o odbyciu kursu, dyplomy,
  • dokumentacja techniczna,
  • kosztorysy projektów,
  • akty cywilne, urodzenia i notarialne,
  • wypisy ze szpitala oraz dokumentacja badań i leczenia,
  • sprawozdania finansowe, faktury VAT i rachunki.

Krystyna L. zawsze dokonuje przekładu w sposób niezwykle staranny, dbając o stosowanie poprawnego słownictwa z danej branży. Świadcząc usługi jako tłumacz przysięgły angielsko-polski doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważna w tym zawodzie jest precyzja oraz terminowość. Powierzając dokumenty tej tłumaczce, można być pewnym co do jej wysokiego profesjonalizmu oraz pełnej dyskrecji. Jej atutem jest posiadanie specjalizacji z tłumaczeń tekstów dotyczących nauk ścisłych. Jest ona specjalistką nie tylko we władaniu językiem angielskim, ale również w konkretnych dziedzinach nauki. Skorzystanie z jej usług jest na stałe możliwe za pośrednictwem naszego serwisu. Oferujemy szybką wycenę, dobre stawki oraz dogodne formy płatności. Od lat realizujemy zlecenia na tłumaczenie tekstów z angielskiego na polski zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Już teraz warto skorzystać z bezpłatnej wyceny.

Opinie klientów

Zobacz jak nasi klienci oceniają tego tłumacza

Tłumacz przysięgły języka angielskiego Krystyna L.
Średnia ocena: 4.77 (96.8%) Na podstawie: 27 ocen