Coraz częściej dokonujemy zakupów pojazdów poza granicami Polski. Taki zakup np. samochodu lub motocykla wiąże się z załatwianiem wielu spraw w licznych urzędach już w Polsce. Zanim w pełni zaczniemy się cieszyć z prowadzenia nowego pojazdu musimy zgodnie z obowiązującym prawem dokonać tłumaczenia przysięgłego dokumentów tego samochodu na język polski i przedłożyć je w naszym wydziale komunikacji.(Wykonuje się tzw. tłumaczenia samochodowe) Dzięki usługom naszego biura możesz zaoszczędzić czas i pieniądze, a przede wszystkim nie musisz już szukać tłumacza przysięgłego danego języka w twojej okolicy (wykonujemy tłumaczenia samochodowe w języku niemiecki, angielskim i każdym innym - skontaktuj się z nami). Wszystko możesz załatwić w naszym biurze nie wychodząc nawet z domu. Coraz częściej dokonujemy zakupów pojazdów poza granicami Polski. Taki zakup np. samochodu lub motocykla wiąże się z załatwianiem wielu spraw w licznych urzędach już w Polsce. Zanim w pełni zaczniemy się cieszyć z prowadzenia nowego pojazdu musimy zgodnie z obowiązującym prawem dokonać tłumaczenia przysięgłego dokumentów tego samochodu na język polski i przedłożyć je w naszym wydziale komunikacji. Dzięki usługom naszego biura możesz zaoszczędzić czas i pieniądze, a przede wszystkim nie musisz już szukać tłumacza przysięgłego dokumentów samochodowych danego języka w twojej okolicy. Wszystko możesz załatwić w naszym biurze nie wychodząc nawet z domu. W zależności od kraju z którego został sprowadzony samochód do tłumaczenia wymagane są różne rodzaje dokumentów. W naszym biurze załatwisz tłumaczenia samochodowe aut zakupionych na całym świecie. Czasami wystarczy tłumaczenie przysięgłe samego dowodu rejestracyjnego, a w przypadku innych krajów potrzebne może być tłumaczenie nawet kilku dodatkowych dokumentów jak np. umowy kupna-sprzedaży pojazdu, karty pojazdu oraz innych, które otrzymaliśmy przy kupnie samochodu. W naszym biurze wykonamy dla Ciebie kompleksowe tłumaczenie przysięgłe dokumentów samochodowych z dowolnego kraju.

Wystarczy, że wyślesz do nas skany albo zdjęcia dokumentów, które musisz przetłumaczyć, a my zajmiemy się resztą. Gotowe tłumaczenia dokumentów samochodowych dostajesz od nas zarówno w wersji elektronicznej w formacie PDF jak i oryginały w wersji papierowej, które wysyłamy pocztą poleconą priorytetową pod dowolny adres na całym świecie nie pobierając za to żadnych dodatkowych opłat. Cały proces tłumaczenia dokumentów samochodowych odbywa się szybko i wygodnie, ponieważ możesz wszystkie te formalności zlecić nam nie wychodząc z domu. Po skompletowaniu całości dokumentacji pamiętaj, że należy ją dostarczyć do właściwego do adresu zamieszkania Wydziału Komunikacji, masz na to 30 dni od daty zakupu.

Zapraszamy do skorzystania z formularza wyceny i przesłania do nas dokumentów samochodowych, których tłumaczenia przysięgłego potrzebujesz.

Chcesz wiedzieć więcej? - Zadzwoń 530 630 370

lub