Finlandia, kraj w którym urzęduje ulubieniec naszych pociech czyli święty Mikołaj. Finlandia znana jest również z bardzo dużej ilości jezior ok. 188000 oraz wysp, których ilość szacuje się na ok. 98000. W Finlandii ogromny nacisk kładzie się na edukację, co powoduje, że aż 66% uczniów kontynuuje swoją naukę na studiach wyższych, a różnice w wykształceniu pomiędzy najsłabszymi, a najlepszymi uczniami praktycznie nie istnieją. Warty odnotowania jest też fakt, że Finlandia jest jedynym krajem na świecie, w który wiadomości nadal nadawane są w języku łacińskim.

Tłumaczenia z języka fińskiego

Nasze biuro tłumaczeń z przyjemnością wykona dla Ciebie tłumaczenie dowolnego tekstu z języka fińskiego na język polski oraz z języka polskiego na język fiński. W ofercie posiadamy tłumaczenia w trybie zwykłym jak również w przysięgłym. Nasza kadra złożona jest z licznych tłumaczy specjalistów, którzy poza ukończonymi studiami wyższymi na kierunkach lingwistycznych posiadają również dodatkowe specjalności. Dzięki takiej mieszance umiejętności nasi tłumacze doskonale radzą sobie z wykonywaniem różnego typu tłumaczeń specjalistycznych z takich dziedzin jak np. medycyna, technika, informatyka czy prawo. Wszystkie tłumaczenia w naszym biurze mogą jeszcze zostać poddane dodatkowej korekcie tekstu wykonywanej przez Native Speakera w celu lepszego dopasowania tłumaczenia do zagranicznych realiów konkretnego kraju.

helsinki-1269310_1920

"Ihmisen pää on kuin sauna, jos pidät liian kauan ovea auki, karkaa lämpö sisältä."

"Głowa człowieka jest jak sauna, jeśli trzyma się drzwi otwarte przez zbyt długi czas, ciepło ucieka na zewnątrz." - przysłowie

Chcesz wiedzieć więcej? - Zadzwoń 530 630 370

lub