Japonia, kraj kwitnącej wiśni, którego teren rozproszony jest na archipelagu złożonym z ponad 3000 wysp, jednak większość powierzchni tego państwa, bo aż 97% znajduje się na tylko czterech spośród nich: Honsiu, Kiusiu, Shikoku i Hokkaido. Jest to również kraj bardzo wysoko rozwinięty jeśli chodzi o nowoczesne technologie. Z automatu można tu kupić dosłownie wszystko: baterie, piwo, wino, papierosy, gazety, komiksy, hot dogi, a nawet żarówki. Interesujący jest również fakt, iż w Japonii istnieją aż 4 różne style pisania: romaji, katakana, hiragana i kanji.

Tłumaczenia z języka japońskiego

W naszym biurze tłumaczeń posiadamy kompleksową ofertę dla osób prywatnych oraz firm, które chcą dokonać przekładu dowolnego tekstu z języka polskiego na język japoński oraz z języka japońskiego na język polski. W naszym biurze zyskujesz pewność, że każde tłumaczenie będzie wykonywane przez profesjonalistów z odpowiednimi kwalifikacjami, najczęściej po ukończeniu kierunków lingwistycznych, nierzadko uzupełnianych dodatkowymi specjalizacjami takimi jak np. medycyna, prawo, technika, czy informatyka. Dzięki takiej mieszance umiejętności naszych tłumaczy gwarantujemy, że wykonane przez nas przekłady będą najwyższej jakości, zarówno pod względem merytorycznym jak i stylistycznym.

Możemy dla Ciebie wykonać tłumaczenie zarówno w trybie zwykłym jak i przysięgłym. Dokumenty można do nas przekazać w wersji elektronicznej, dzięki czemu nie musisz tracić czasu na poszukiwania tłumacza w swojej okolicy.

clouds-1841296_1920

"Haya-meshi-no hito-wa shigoto-ga hayai."

"Kto dużo i szybko je, szybko i dużo pracuje." - przysłowie

Chcesz wiedzieć więcej? - Zadzwoń 530 630 370

lub