Jeśli planujesz rozwój swojej działalności online na rynki zagraniczne, nie możesz zapomnieć o przystosowaniu wersji lingwistycznej do odbiorców. Nasze usługi translatorskie obejmują tłumaczenie regulaminu sklepu internetowego. Specjalistyczne słownictwo i aspekty techniczne nie mają dla nas tajemnic – każdy dokument potrafimy przełożyć na wybrany przez Ciebie język.

Chcesz wiedzieć więcej? - Zadzwoń 530 630 370

lub

Dlaczego trzeba tłumaczyć regulamin sklepu internetowego?

Twoja strona www musi być przystępna dla odwiedzających ją osób, a sklep online powinien być czytelny, przejrzysty i intuicyjny w obsłudze. Bardzo ważnym aspektem jest regulamin – wszystkie jego punkty i ustalenia muszą być zrozumiałe. Tylko wtedy użytkownik będzie mógł zastosować się do wytycznych, a także zyska świadomość swoich praw i obowiązków. Każdy portal rządzi się swoimi zasadami. Firmy prowadzące sklepy online zobowiązane są do przekazywania Klientom informacji o sposobach rozwiązywania ewentualnych sporów.

Warto podkreślić, że regulaminy to dokumenty mające duże znaczenie prawne. Są też obowiązkowe, dlatego należy zadbać o ich profesjonalne tłumaczenia.

Co wyróżnia nasze tłumaczenia?

Nasze biuro tłumaczeń zatrudnia wyspecjalizowanych lingwistów. Do każdego zlecenia przypisywany jest tłumacz, który zna nie tylko odpowiedni język, ale także ma doświadczenie w realizowaniu podobnych zadań. Jeśli tylko istnieje taka możliwość, Twoja witryna internetowa zostanie przetłumaczona przez osobę, która zna branżę. To znacznie przyspieszy pracę, a także pozwoli zminimalizować ewentualne błędy merytoryczne. Regularnie realizujemy tłumaczenia techniczne, zatem poradzimy sobie ze specjalistyczną nomenklaturą i branżową terminologią. Wykonany przekład będzie nie tylko profesjonalny, ale także przystępny i zgodny ze specyfiką konkretnego języka.

Tłumaczenia regulaminów sklepów online i stron www

Z naszych usług translatorskich możesz skorzystać, niezależnie od sektora, w jakim działa Twój sklep internetowy: odzieżowym, meblowym, elektronicznym, przemysłowym czy spożywczym. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a z pewnością ustalimy najkorzystniejszy sposób współpracy oraz przydzielimy Ci tłumacza, który sprawdzi się najlepiej.

Na jakie języki tłumaczymy?

Możesz zamówić przekład swojej witryny internetowej wraz z regulaminem w kilku wersjach:

  • angielskiej,
  • niemieckiej,
  • białoruskiej,
  • bułgarskiej,
  • czeskiej,
  • francuskiej,
  • norweskiej,
  • rosyjskiej,
  • ukraińskiej.

Chcesz wiedzieć więcej? - Zadzwoń 530 630 370

lub

Opinie naszych klientów, którzy skorzystali z tłumaczenia regulaminów sklepów internetowych

Prowadzę sklep internetowy i właśnie wchodzę z moją ofertą na rynek niemiecki. Tłumaczenie regulaminu zostało wykonane w pełni profesjonalnie i szybko. Kompleksowa obsługa bez opóźnień dostępna w przystępnej według mnie cenie.

user-avatar_m

Agata Mazur

Jestem dystrybutorem odzieży na rynki zagraniczne – sprzedaję asortyment między innymi klientom z Ukrainy i Rosji. Dlatego potrzebowałam profesjonalnych tłumaczeń mojego sklepu online. Usługa wykonana sprawnie i szybko!

user-avatar_m

Krystyna Przybył

Sprzedaję gadżety elektroniczne i zamierzam poszerzyć moją działalność o rynki międzynarodowe. Na próbę zleciłem tłumaczenie regulaminu i strony na język angielski i nie zawiodłem się. Tanio, solidnie i szybko, czyli tak jak lubię.

user-avatar_m

Przemysław Ziółkowski

Chcesz wiedzieć więcej? - Zadzwoń 530 630 370

lub