Najnowsze wpisy

Sprawdź co u nas!

Tłumaczenia audiowizualne - jak tłumaczymy?

Tłumaczenia audiowizualne to specjalizacja, którą w ofercie posiada niewiele polskich firm. Nasze biuro tłumaczeń z przyjemnością wykonamy dla Ciebie kompleksowo właśnie takie tłumaczenie.

 - 07/14/2017

Tłumaczenie języka angielskiego

Jeżeli potrzebujesz profesjonalnego tłumaczenia tekstu z języka polskiego na język angielski lub z języka angielskiego na język polski, to dobrze trafiłeś. W naszym biurze tłumaczeń przygotujemy dla Ciebie, najwyższej jakości przekład w parze językowej angielski-polski.

 - 04/20/2017

Tłumaczenia CV

Curriculum vitae i list motywacyjny to najważniejsze elementy podczas pierwszego kontaktu z potencjalnym pracodawcą. W dzisiejszych czasach niestety CV w samym języku polskim to za mało, można aktualnie zaobserwować, że pracodawcy wymagają od swoich przyszłych pracowników dokumentów nie tylko po polsku, ale również w językach obcych.

 - 04/20/2017

Tłumaczenie techniczne

W dzisiejszym świecie rozwój technologii jest nadzwyczajnie szybki, a to co dzisiaj jest nowinką techniczną, jutro jest już za mało wydajne. Ludzie dążą do coraz większego komfortu w życiu i maksymalizacji produkcji przy jednoczesnym zmniejszeniu potrzebnych do tego zasobów ludzkich. Właśnie z tego powodu rozwój technologiczny jest tak gwałtowny i wręcz pożądany.

 - 04/20/2017

Tłumaczenia prawne

Tłumaczenia prawne bez względu na tematykę wymagają od tłumacza szczególnej koncentracji, dokładności oraz solidności. Wbrew ogólnym przekonaniom nie tylko tłumacze przysięgli mogą wykonywać tego rodzaju tłumaczenia.

 - 04/20/2017

Tłumaczenia przysięgłe

Tłumaczenia przysięgłe to inna nazwa tłumaczenia uwierzytelnionego. Tłumaczenia uwierzytelnione (przysięgłe) są wykonywane tylko i wyłącznie przez tłumaczy przysięgłych. Tłumacze przysięgli posiadają uprawnienia i najczęściej specjalizują się w wykonywaniu tłumaczeń rozmaitych dokumentów sądowych, aktów prawnych, dokumentów szkolnych, zaświadczeń, certyfikatów i innych oficjalnych dokumentów urzędowych.

 - 04/20/2017

Tłumaczenie biznesowe

Prowadząc małe lub duże przedsiębiorstwo, które często kontaktuje się z np. zagranicznym dostawcą, zdarza się, że szybko potrzebujesz np. tłumaczenia umowy albo kontraktu.

 - 04/20/2017

Tłumaczenie stron internetowych

Nikt nie wyobraża sobie życia w dzisiejszym świecie bez dostępu do internetu. Coraz więcej ludzi korzysta z jego zasobów nie tylko w celach informacyjnych czy rozrywkowych, ale wyszukują również firm, które będą w stanie dostarczyć potrzebnych im produktów i usług.

 - 04/20/2017

Czas wyświetlania napisów w filmie

Witam w kolejnym wpisie dotyczącym tworzenia napisów do filmów. Tym razem przyjrzymy się odwiecznemu problemu, jakim jest czas wyświetlania napisów w filmach.

 - 04/20/2017

SpecTlumacz.pl 2013-2023 © Wszelkie Prawa zastrzeżone


Wykonanie: przemekpierzchalka@gmail.com