W związku z tym, że na ostateczną cenę tłumaczenia ma wpływ wiele czynników, np. ilość tekstu, poziom specjalizacji, kierunek tłumaczenia jak również to czy tekst jest edytowalny, każda wycena jest sporządzana indywidualnie po wglądzie w materiał źródłowy.

Prosimy o przesłanie tekstu do darmowej i niezobowiązującej wyceny bezpośrednio na naszego maila kontakt@spectlumacz.pl lub można skorzystać z formularza wyceny na podstronie Darmowa wycena.

Podstawą obliczenia ilości tekstu do tłumaczenia jest w przypadku tłumaczenia zwykłego strona rozliczeniowa 1600 znaków ze spacjami, a w przypadku tłumaczenia przysięgłego strona rozliczeniowa 1125 znaków ze spacjami.

Pełna poufność

Wszelkie dokumenty, jakie otrzymujemy, otrzymują klauzulę poufności i są wykorzystywane jedynie w celu wykonania wyceny. Wszystkie dokumenty w naszym biurze tłumaczeń są traktowane, jako poufne i są wykorzystywane jedynie w celu przygotowania wyceny oraz ich ewentualnego tłumaczenia.

Tłumaczenie potrzebne na wczoraj?

Za dodatkową opłatą tłumaczenia mogą zostać zrealizowane w trybie ekspresowym lub nawet superekspresowym. Wysokość dopłaty jest obliczana indywidualnie na podstawie czasu w jakim klient chce otrzymać gotowe tłumaczenie oraz ilości tekstu do przetłumaczenia.

Indywidualna wycena każdego tłumaczenia

Każde tłumaczenie jest traktowane u nas indywidualnie. Przy określaniu końcowej ceny tłumaczenia, brane są pod uwagę takie czynniki jak ilość tekstu, poziom jego specjalizacji oraz termin, w jakim klient chce go otrzymać.

Tłumaczenia skrojone na Twoją miarę

Wszystkie tłumaczenia zwykłe realizowane w naszym biurze mogą zostać rozszerzone o dodatkowe usługi jak np. dodatkowa weryfikacja wykonywana przez drugiego tłumacza, korekta Native Speakera danego języka obcego, czy odtworzenie formy graficznej w dokumencie z tłumaczeniem, zgodnie z plikiem źródłowym (w największym możliwym stopniu) każda z wyżej wymienionych usług jest wyceniana indywidualnie po dostarczeniu materiałów do tłumaczenia do wglądu.

Wycena jest zawsze całkowicie darmowa oraz niezwłocznie przygotowywana

Wszystkie wyceny są wykonywane bezpłatnie i nie zobowiązują Cię do zamówienia tłumaczenia w naszym biurze tłumaczeń. W celu przesłania do nas plików do wyceny, skorzystaj z prostego formularza na naszej stronie, albo prześlij pliki bezpośrednio na naszego maila: kontakt@spectlumacz.pl. Teraz musisz chwilę zaczekać aż otrzymasz od nas szczegółową wycenę zawierającą dokładny koszt oraz termin realizacji tłumaczenia.

Podana cena nie ulega zmianie

To, co wyróżnia nasze biuro tłumaczeń to fakt, że całkowite koszty tłumaczenia znasz zanim rozpoczniemy tłumaczenie. Dzięki temu masz pewność, że po otrzymaniu od nas gotowego tłumaczenia, nawet, jeśli będzie one dłuższe od oryginalnego tekstu, nie będziesz musiał dopłacić ani złotówki.

1750000

Przetłumaczonych stron

99%

Zadowolonych klientów

549

Zespół tłumaczy

14

Lata doświadczenia

Chcesz wiedzieć więcej? - Zadzwoń 530 630 370

lub