Białoruś, nasi wschodni sąsiedzi, którzy niepodległość od ZSRR odzyskali w dniu 25 sierpnia 1991 r. Ciekawostką w tym kraju z pewnością jest fakt, że na Białorusi działa 31 banków, ale tylko jeden z nich jest prywatny, pozostałe 30 banków należy do skarbu Państwa. Interesujący jest też fakt, iż na Białorusi najbogatszym posiłkiem spożywanym w ciągu dnia jest kolacja.

Potrzebujesz tłumaczenia dowolnego tekstu czy też dokumentu z języka białoruskiego na język polski lub z języka polskiego na język białoruski? Chętnie je dla Ciebie wykonamy. W naszej ofercie posiadamy szerokie spektrum tekstów jakich tłumaczenia wykonujemy, od dokumentacji samochodów lub dokumentacji medycznej na instrukcjach obsługi i dokumentacjach techniczno-rozruchowych kończąc. Każde tłumaczenie mogą zostać sporządzone zarówno w trybie zwykłym jak i przysięgłym. Jeśli przeznaczeniem tekstu w przyszłości będzie publikacja np. w mediach, to tekst może dodatkowo zostać poddany korekcie Native Speakera języka białoruskiego, która dodatkowo zwiększy jakość przekładu.

belarus-2221620_1920

"Ўспамянем, мой дружа, ў багатай чужыне Аб беднай, далёкай сваёй старане. "

"Wspomnijmy, przyjacielu, na bogatej obczyźnie Biedną i daleką lecz naszą Ojczyznę" - Maksim Bahdanowicz - białoruski poeta i prozaik.

Chcesz wiedzieć więcej? - Zadzwoń 530 630 370

lub