Czy potrzebujesz profesjonalnego tłumacza, który ma odpowiednie kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniu różnego rodzaju tekstów (głównie chodzi o przekłady specjalistyczne, które wykonujemy w wielu językach - najczęściej w języku angielskim i niemieckim - zobacz nasz cennik)? A może posiadasz ważne dokumenty, które muszą zostać przetłumaczone z ogromną dbałością o szczegóły? Sam dokonałeś specjalistycznej transkrypcji, ale do pewności potrzebna jest jeszcze osoba z większym doświadczeniem, która "rzuci okiem" na całość tekstu i wprowadzi potrzebne poprawki?

Jesteśmy w stanie Ci pomóc w każdej z wcześniej wymienionych sytuacji i we wszystkich pozostałych również (sprawdzimy tłumaczenia specjalistyczne jak i wykonamy je od podstaw). Dzięki rozbudowanej bazie tłumaczy o wielu specjalizacjach, popartymi odpowiednim wykształceniem i wieloletnim doświadczeniem w tłumaczeniach specjalistycznych tekstów w rozmaitych branżach. Możemy przygotować dla Ciebie w krótkim czasie specjalistyczne przekłady tekstów o praktycznie każdej tematyce. Dodatkowo nasze biuro wykonuje tanie tłumaczenia specjalistyczne tekstów z i na większość języków Europy i Azji, więc nie musisz do każdego zlecenia szukać nowego tłumacza. U nas przetłumaczysz teksty kompleksowo i w dowolnym języku (specjalizujemy się w języku angielskim, niemieckim i większości języków Europy i Azji).

Dzięki wstępnej darmowej wycenie specjalistycznego tłumaczenia tekstu, (można również sprawdzić cennik, który znajduje się w górnym menu) która po zrealizowaniu nigdy się nie zmienia masz pełną kontrolę nad kosztami przekładu - jest to jedna z zasad w naszym biurze - działamy przejrzyście i uczciwie.

Ta mieszanka złożona z najwyższej klasy profesjonalnych tłumaczy, najlepszej jakości oprogramowania używanego podczas translacji, szybkości działania i przystępnych cen, zawsze masz pewność, że powierzasz swoje dokumenty i pliki w odpowiednie ręce. Wszystkie specjalistyczne tłumaczenia możesz u nas zrealizować bez wychodzenia z domu i przesiadywania godzinami w internecie wyszukując odpowiedniego tłumacza. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na specjalistycznych przekładów - cennik znajduje się w górnym menu).

Chcesz wiedzieć więcej? - Zadzwoń 530 630 370

lub

Tłumaczenia techniczne

Aby tekst o charakterze technicznym został prawidłowo przełożony z języka na język, potrzebny jest tłumacz posiadający ekspercką wiedzę z danej dziedziny technologii. Tylko osoba z wykształceniem kierunkowym może zagwarantować wysoką jakość takiego przekładu.

Tłumaczenia biznesowe

Oferujemy tłumaczenia specjalistyczne dla przedsiębiorców zarządzających własnymi firmami, w tym profesjonalne przekłady korespondencji służbowej z partnerami i klientami z zagranicy, treści marketingowych oraz wszelkiego rodzaju tekstów biznesowych.

Tłumaczenia marketingowe

Typowe dla haseł reklamowych gry i zabawy słowne tłumaczone na język obcy nie mogą być traktowane dosłownie. Nasi tłumacze wykazują się niezwykłą kreatywnością i wyczuciem językowym niezbędnymi do tego, by dobrze przełożyć oryginalną treść marketingową.

Tłumaczenia medyczne

Specjalizujemy się w wykonywaniu profesjonalnych, a jednocześnie tanich tłumaczeń specjalistycznych z zakresu medycyny. Tłumaczymy między innymi wypisy ze szpitala, historie chorób, wyniki badań obrazowych i laboratoryjnych oraz zwolnienia lekarskie.

Tłumaczenia prawne

Istotną częścią naszej oferty są tłumaczenia specjalistyczne z różnych dziedzin, w tym wymagające znajomości profesjonalnego słownictwa przekłady prawnicze między innymi aktów prawnych, dokumentów sądowych i urzędowych, świadectw, dyplomów, certyfikatów.

Tłumaczenia dokumentów samochodowych

Proces rejestracji pojazdu sprowadzonego z zagranicy w polskim urzędzie należy rozpocząć od przełożenia z języka obcego kompletu wymaganych dokumentów samochodowych. Oferujemy niedrogie i terminowe tłumaczenia charakteryzujące się najwyższą dokładnością.

Tłumaczenia stron www

Przetłumaczenie strony internetowej na jeden lub kilka języków obcych pozwala znacząco poszerzyć grono jej odbiorców, co jest istotne zwłaszcza dla witryn reprezentujących międzynarodowe przedsiębiorstwa bądź firm dopiero planujących wkroczyć na rynki zagraniczne.

Opinie naszych klientów, którzy skorzystali z tłumaczeń specjalistycznych

Wielostronicowy dokument, naszpikowany fachowa terminologią znacznie przekraczał nasze umiejętności translatorskie i zdolności językowe, dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z Państwa firmą. Była to jedna z lepszych decyzji, jakie podjęliśmy. Nie spodziewaliśmy się tak szybkiego odzewu i krótkiego czas oczekiwania na realizację. Serdecznie dziękujemy!

user-avatar_m

Janusz Winiarski

To nie pierwsze i z pewnością nie ostatnie zlecenie, jakie powierzyliśmy tłumaczom ze spectlumacz.pl. Nawet tak niszowa materia, jak maszyny do produkcji paszy dla zwierząt, okazała się nie mieć tajemnic przed fachowcami zatrudnionymi w tym biurze. Współpraca układała się bardzo dobrze we wszystkich aspektach.

user-avatar_m

Zbigniew Książek

Chcesz wiedzieć więcej? - Zadzwoń 530 630 370

lub