Curriculum vitae i list motywacyjny to najważniejsze dokumenty przedstawiane podczas pierwszego kontaktu kandydata na stanowisko z potencjalnym pracodawcą. W dzisiejszych czasach kiedy coraz częściej szukamy pracy nie tylko w Polsce, ale również poza jej granicami przetłumaczenie CV na języki obce to konieczność. Możemy też aktualnie zaobserwować trend, że pracodawcy wymagają od swoich przyszłych pracowników dokumentów nie tylko po polsku, ale również w językach obcych, ponieważ wiele firm ma swoje centrale za granicą. Dzięki naszym specjalistom, którzy przygotują dla Państwa doskonałe i tanie tłumaczenia CV mają Państwo pewność, że zrobią Państwo bardzo dobre wrażenie na przyszłym pracodawcy już w trakcie pierwszej rozmowy kwalifikacyjnej.

Jednym z naszych licznych atutów jest bardzo krótki czas tłumaczenia CV. Kontakt z nami jest bardzo szybki, a nasi konsultanci udzielają potrzebnych informacji w ekspresowym tempie. Dzięki tym cechom oraz profesjonalistom, którzy wykonują w naszym biurze tłumaczenia CV, możemy Państwu zaoferować najwyższej jakości tłumaczenie CV w czasie krótszym niż 24 godziny.

Dlaczego warto zlecić nam tłumaczenie CV?

  • przetłumaczenie CV zdecydowanie zwiększa nasze szanse w zdobyciu wymarzonej pracy,
  • przetłumaczenie CV to wyraz znajomości reguł jakie obowiązują na nowoczesnym rynku pracy
  • tłumacząc swoje CV wyróżniacie je pośród innych ofert w procesie rekrutacyjnym

Chcesz wiedzieć więcej? - Zadzwoń 530 630 370

lub

Przekazując nam CV do tłumaczenia zyskują Państwo pewność, że otrzymane od nas CV w języku obcym będzie najwyższej jakości, pozbawione błędów i z bogatym słownictwem, a to wszystko już w ciągu jednej doby - taka mieszanka jest gwarancją zwiększenia Twoich szans w zdobyciu wymarzonej pracy. Prześlij Twoje CV do wyceny tłumaczenia już dzisiaj i zdobądź pracę swoich marzeń.

Wszystkie tłumaczenia wykonywane w naszym biurze podlegają bezwzględnej ochronie danych osobowych oraz merytorycznych i nigdy nie są przekazywane osobom trzecim. Nasze biuro działa zgodnie z postanowieniami Ustawy o ochronie danych osobowych.

Opinie naszych klientów, którzy skorzystali z tłumaczeń CV

Dzięki tłumaczom z biura tłumaczeń spectlumacz.pl udało mi się zdobyć wymarzoną pracę zagranicą. Profesjonalnie przetłumaczone CV i pozostałe dokumenty aplikacyjne zrobiły na moim nowym pracodawcy niemałe wrażenie. Dziękuję!

user-avatar_m

Tomasz Kępka

Choć dobrze znam niemiecki, to nie zdołałbym równie profesjonalnie i rzeczowo, co specjaliści ze spectlumacz.pl przełożyć swojego CV na ten język. Tłumaczenie zostało wykonane niemal od ręki i za bardzo atrakcyjną cenę.

user-avatar_m

Aneta Przybylska

Nie mam wątpliwości, że to w dużej mierze dzięki Państwu udało mi się zawalczyć o stanowisko w zagranicznym oddziale mojej firmy. Oddane do przekładu CV zyskało naprawdę profesjonalny charakter!

user-avatar_m

Mateusz Odrobiński

Chcesz wiedzieć więcej? - Zadzwoń 530 630 370

lub