Dostęp do internetu to w dzisiejszym świecie rzecz niezbędna. Z każdym dniem rośnie liczba ludzi korzystających z jego niewyczerpanych zasobów nie tylko w celach informacyjnych czy rozrywkowych, ale wyszukują również firm, które będą w stanie dostarczyć potrzebnych im produktów i usług (z dnia na dzień przybywa bardzo dużo stron internetowych, które dostarczają wiele ciekawych informacji - nie zawsze w naszym rodzimym języku). Każdego dnia przybywa również użytkowników internetu - którzy stajš się potencjalnymi klientami dla każdej firmy. Z tego powodu każda firma, która posiada aspiracje do zawojowania rynku powinna mieć stronę internetową w wielu językach, aby klientów zdobywać również za granicą. I właśnie dlatego wykonujemy tłumaczenia stron internetowych - sprawdź nasz cennik.

Tłumaczenia stron internetowych jednocześnie wiąże się z ich lokalizacją, czyli odpowiednim dopasowaniem długość tekstów tłumaczeń do wcześniej zaplanowanej wielkości okien, zakładek lub przycisków, tak by oryginalnie ustalony przez webmastera układ elementów strony internetowej był poprawnie wyświetlany. Poszukiwanie odpowiednich synonimów i wyrażeń, które swą długością w tłumaczonym języku nie przekraczają długości treści w języku oryginału, to priorytet i jedne z najtrudniejszych zadań w trakcie tłumaczenia treści strony internetowej. Dzięki takiemu podejściu do tłumaczenia strony www nie muszą Państwo tracić środków na kolejne dostosowanie witryny www do przetłumaczonej treści, ponieważ to my dopasujemy słownictwo do oryginalnego układu strony. Podczas tłumaczenia stron internetowych nasi tłumacze najczęściej pracują na samej treści bądź na kodzie źródłowym strony www, w którym podmieniany jest tylko rzeczywiście wyświetlany tekst w wybranym języku tłumaczenia. Kody programowania, tagi czy znaczniki w językach jak np. html, java script, php czy jQuery podczas wykonywania przez nas tłumaczenia strony www pozostawiane są bez zmian.

W naszym biurze tłumaczeń kompleksowo zrealizujemy dla Ciebie tłumaczenie całej zawartości strony internetowej na ponad 20 języków z całego świata. SprawdŸ nasz cennik na tłumaczenia stron www) Powierzając nam zadanie przetłumaczenia twojej strony www zyskujesz gwarancję, że tłumaczeniem jej zawartości będą zajmować się osoby o najwyższych kwalifikacjach językowych i doskonale obeznane w tematyce marketingu internetowego, ale również będzie znała charakterystykę odbiorcy mieszkającego w danym kraju. Takie podejście do tematu daje Ci pewność, że przetłumaczona u nas strona internetowa będzie atrakcyjna dla klienta zagranicznego, który z pewnością będzie zainteresowany dalszą współpracą z Twoją firmą czy też kupnem Twoich produktów lub usług. Na specjalne życzenie, wszystkie tłumaczone teksty mogą jeszcze zostać dodatkowo zweryfikowane przez Native Speakera, który dokona ewentualnych poprawek. Taka korekta zawsze pozytywnie wpływa na odbiór danej treści przez osobę obcojęzyczną przeglądającą Twoją stronę internetową. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług na tłumaczenia stron internetowych - cennik znajduje się w menu głównym.

Chcesz wiedzieć więcej? - Zadzwoń 530 630 370

lub