Słowacja, kraj znajdujący w centralnej części Europy, który jest znany z ogromnej ilości pieszych tras turystycznych, o łącznej długości blisko 13 000 km, największego ZOO w Europie, które znajduje się w miejscowości Koszyce oraz pierwszej w Europie, Jaskini Lodowej w Słowackim Raju, która została oświetlona w 1882 roku. Stolica Słowacji, Bratysława, jest oddalona od stolicy Austrii Wiednia o jedyne 60 km, co powoduje, że są to dwie położone najbliżej siebie stolice Europy.

Tłumaczenia z języka słowackiego

W biurze tłumaczeń spectlumacz.pl, możemy przygotować dla Ciebie tłumaczenia dowolnych tekstów z oraz na język słowacki. W naszej ogromnej bazie tłumaczy posiadamy dziesiątki profesjonalistów, którzy poza wykształceniem lingwistycznym często posiadają w swoim CV dodatkową specjalizację, dzięki czemu bez problemów przygotują dla Ciebie przekład tekstów specjalistycznych z takich dziedzin jak np. medycyna, marketing, informatyka, dokumentacje techniczne itd. Tłumaczenia z języka słowackiego na polski oraz z języka polskiego na język słowacki mogą zostać sporządzone zarówno w trybie zwykłym jak i przysięgłym. Dzięki nowoczesnemu i kompleksowemu podejściu do potrzeb klienta i możliwości dostarczenia do nas plików do tłumaczenia za pośrednictwem poczty elektronicznej i nie musisz już szukać tłumacza w Twojej okolicy, my zrobimy to za Ciebie.

bratislava-1905408_1920

"Kolko krajov, tolko obyćajov, a co verśok prejdeś, to inny kroj najdeś."

"Ile krajów, tyle obyczajów, a co pagórek przejdziesz, to inny kraj znajdziesz." - Michał Jagiełło, Słowacy w polskich oczach. Obraz Słowaków w piśmiennictwie polskim.

Chcesz wiedzieć więcej? - Zadzwoń 530 630 370

lub