Potrzebne Ci profesjonalne tłumaczenia tekstu z języka polskiego na język angielski lub z języka angielskiego na język polski? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś. Nasze biuro tłumaczeń przygotuje dla Ciebie, najwyższej jakości przekłady w parze językowej angielski-polski. Dajemy gwarancję wykonania Twojego tłumaczenia przez najlepszych specjalistów od języka angielskiego w branży. Dzięki temu masz pewność, że otrzymany tekst będzie nie tylko poprawny w składni, gramatyce i ortografii, ale również pod względem spójności słownictwa oraz zastosowanej terminologii.

Wszystkie tłumaczenia z i na język angielski w biurze spectlumacz.pl są zawsze wykonywane przez tłumaczy z odpowiednimi kwalifikacjami, którzy mogą pochwalić się studiami magisterskimi bądź podyplomowymi na kierunkach filologicznych ze specjalizacjami lingwistycznymi oraz translatorycznymi. W przypadku specjalistycznych tekstów wymagających znajomości słownictwa używanego w konkretnych branżach, tłumaczenia podlegają konsultacji ze specjalistami w odpowiednich dziedzinach, dzięki czemu zastosowana terminologia w naszych tłumaczeniach jest zawsze trafiona w punkt. Przed przesłaniem gotowych tekstów tłumaczeń do klienta, tekst może jeszcze zostać poddany dodatkowej weryfikacji wykonywanej przez Native Speakera języka angielskiego, co bardzo pozytywnie wpływa na jakość przekładu, a Ty możesz być pewny, że tekst spełnia wszystkie normy w kraju odbiorcy.

architecture-2715_1920

"A little learning is a dangerous thing."

"Niewielka wiedza jest niebezpieczną rzeczą." - przysłowie angielskie

Nasza oferta tłumaczeń z języka i na język angielski obejmuje nie tylko tłumaczenia zwykłe, ale również tłumaczenia przysięgłe. Nie wychodząc z domu możesz przetłumaczyć przysięgle np. dyplom szkoły wyższej, którego dostarczenia wymaga od Ciebie nowy pracodawca w Anglii, wystarczy skorzystać z formularza wyceny znajdującego na naszej stronie (wycena jest zawsze darmowa i niezobowiązująca) albo w przypadku większej ilości plików o dużym rozmiarze, można przesłać do nas teksty bezpośrednio na adres mailowy: kontakt@spectlumacz.pl

Chcesz wiedzieć więcej? - Zadzwoń 530 630 370

lub