Profesjonalni tłumacze z języka polskiego na język niemiecki lub z języka niemieckiego na język polski, czekają na twoje teksty. W biurze tłumaczeń spectlumacz.pl przygotujemy dla Ciebie przekłady w parze językowej niemiecki-polski dowolnych tekstów. Zlecając nam tłumaczenie zawsze masz gwarancję, że tłumaczenie zostanie zrealizowane przez najlepszych specjalistów od języka niemieckiego. Dzięki kompleksowemu podejściu naszej kadry do każdego tłumaczonego tekstu, masz pewność, że otrzymany od nas tekst będzie nie tylko poprawny gramatycznie, składniowo i ortograficznie, ale również pod względem spójności słownictwa oraz zastosowanej terminologii.

Tłumaczenia z i na język niemiecki w naszym biurze są zawsze wykonywane przez profesjonalnych tłumaczy, którzy ukończyli studia wyższe bądź podyplomowe na kierunkach filologicznych ukierunkowanych na translatorykę oraz lingwistykę. W przypadku tekstów specjalistycznych wymagających znajomości danej branży oraz słownictwa w niej stosowanych, przed rozpoczęciem tłumaczenia dokonujemy konsultacji ze specjalistą w odpowiedniej dziedzinie, dzięki czemu niemieckie oraz polskie słownictwo używane w naszych tłumaczeniach jest zawsze trafne. Zanim otrzymasz od nas gotowe tłumaczenie tekst może jeszcze przejść ostateczną weryfikację wykonywaną przez Native Speakera języka niemieckiego, co dodatkowo korzystnie wpływa na jego jakość, a Ty zyskujesz pewność, że przetłumaczony tekst jest zgodny z wszelkimi normami.

reichstag-2203220_960_720

"Mit dem Wissem, wächst der Zweifel."

"Kto o niczym nie wątpi, ten nic nie wie." - przysłowie niemieckie

W naszej ofercie tłumaczeń z języka i na język niemiecki znajdą Państwo nie tylko tłumaczenia zwykłe, ale również tłumaczenia przysięgłe. Nie wychodząc z domu możesz przetłumaczyć przysięgle np. dokumenty sprowadzonego zza granicy samochodu, wystarczy skorzystać z formularza wyceny znajdującego na naszej stronie (wycena jest zawsze darmowa i niezobowiązująca) albo w przypadku większej ilości plików o dużym rozmiarze, można przesłać do nas teksty bezpośrednio na adres mailowy: kontakt@spectlumacz.pl

Chcesz wiedzieć więcej? - Zadzwoń 530 630 370

lub