Tłumaczenie języka angielskiego

Tłumaczenie języka angielskiego

Jeżeli potrzebujesz profesjonalnego tłumaczenia tekstu z języka polskiego na język angielski lub z języka angielskiego na język polski, to dobrze trafiłeś. W naszym biurze tłumaczeń przygotujemy dla Ciebie, najwyższej jakości przekład w parze językowej angielski-polski.

U nas masz gwarancję, że tłumaczenie będzie wykonywane przez najlepszych specjalistów od języka angielskiego, dzięki czemu masz pewność, że otrzymany od nas tekst będzie nie tylko poprawny składniowo, gramatycznie i ortograficznie, ale również pod względem spójności słownictwa oraz zastosowanej terminologii.

Tłumaczenia z i na język angielski w naszym biurze są zawsze wykonywane przez wykwalifikowanych tłumaczy, którzy ukończyli studia magisterskie bądź podyplomowe na kierunkach filologicznych ukierunkowanych na lingwistykę oraz translatorykę. W przypadku tekstów wymagających znajomości konkretnych branż oraz słownictwa w nich stosowanych, dokonujemy konsultacji ze specjalistami w odpowiednich dziedzinach, dzięki czemu terminologia używana w naszych tłumaczeniach jest zawsze bez zarzutu. Przed przesłaniem gotowego tłumaczenia do klienta, tekst może jeszcze przejść ostateczną weryfikację przez Native Speakera języka angielskiego, co jeszcze zwiększa jego jakość, a Ty zyskujesz pewność, że przetłumaczony tekst spełnia wszelkie wymagane normy.

W naszym biurze tłumaczeń wykonujemy tłumaczenia z języka angielskiego na język polski oraz z języka polskiego na język angielski w wielu różnych dziedzinach, w których wymagana jest znajomość słownictwa oraz skrótów używanych w konkretnych branżach. Dzięki temu możemy Państwu dostarczyć najwyższej jakości teksty w takich specjalnościach jak np. tłumaczenie kreatywne, tłumaczenia umów prawnych, tłumaczenia praw autorskich, tłumaczenia umów, specjalistyczne tłumaczenia medyczne (np. okulistyczne), tłumaczenia badań inżynieryjnych i wiele innych…

Sprawdź co oferuje nasz tłumacz przysięgły języka angielskiego

SpecTlumacz.pl 2013-2024 © Wszelkie Prawa zastrzeżone