Tłumaczenia CV

Tłumaczenia CV

Curriculum vitae i list motywacyjny to najważniejsze elementy podczas pierwszego kontaktu z potencjalnym pracodawcą. W dzisiejszych czasach niestety CV w samym języku polskim to za mało, można aktualnie zaobserwować, że pracodawcy wymagają od swoich przyszłych pracowników dokumentów nie tylko po polsku, ale również w językach obcych.

Dzięki naszym specjalistom, którzy przygotują dla Państwa doskonałe tłumaczenia CV mają Państwo pewność, że zrobią Państwo bardzo dobre wrażenie na przyszłym pracodawcy już w trakcie rekrutacji.

Jednym z naszych licznych atutów jest bardzo krótki czas tłumaczenia. Kontakt z nami jest bardzo szybki, a nasi konsultanci udzielają potrzebnych informacji w ekspresowym tempie. Dzięki tym cechom oraz profesjonalistom, którzy wykonują tłumaczenie, możemy Państwu zaoferować najwyższej jakości tłumaczenie CV już w ciągu 24 godzin.
Dlaczego warto przetłumaczyć swoje CV?

  • przetłumaczenie CV zdecydowanie zwiększa nasze szanse w zdobyciu wymarzonej pracy,
  • przetłumaczenie CV to wyraz znajomości reguł jakie obowiązują na nowoczesnym rynku pracy
  • tłumacząc swoje CV wyróżniacie je pośród innych ofert w procesie rekrutacyjnym

Przekazując nam CV do tłumaczenia macie Państwo pewność, że otrzymacie najwyższej jakości CV w języku obcym pozbawione błędów i z bogatym słownictwem, a to wszystko już w ciągu jednej doby – taka mieszanka jest gwarancją zwiększenia Twoich szans w zdobyciu wymarzonej pracy.

Wszystkie tłumaczenia wykonywane w naszym biurze podlegają bezwzględnej ochronie danych osobowych oraz merytorycznych i nigdy nie są przekazywane osobom trzecim. Nasze biuro działa zgodnie z postanowieniami Ustawy o ochronie danych osobowych.

Sprawdź naszą ofertę na tłumaczenia CV

SpecTlumacz.pl 2013-2024 © Wszelkie Prawa zastrzeżone