eng

Przysięgłe tłumaczenia z i na język angielski

Kontakt tel.: 530 630 370

Marek D. przysięgły tłumacz języka angielskiego

Atuty: wszechstronny tłumacz przysięgły z języka angielskiego z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży.

Wykształcenie: absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, jednego z najlepszych uniwersytetów w Polsce, dodatkowo ukończony kurs „Audiodeskrypcja w Teatrze i Muzeum” na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Specjalizacja: tłumaczenia audiowizualne, napisy dialogowe.

Marek D. jako przysięgły tłumacz języka angielskiego oferuje przekład dokumentów urzędowych i posiadających moc prawną. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu realizowane przez niego tłumaczenia odznaczają się wysoką jakością. Można powierzyć mu przekład dokumentów, takich jak:

  • akty cywilne, urodzenia i notarialne,
  • umowy handlowe,
  • wyniki badań i leczenia przeprowadzanego za granicą,
  • dyplomy, certyfikaty i inne zaświadczenia poświadczające nabycie danej umiejętności,
  • rachunki, faktury i inne dokumenty związane z księgowością w firmie,
  • karty pojazdu oraz akta wymagane do rejestracji pojazdu sprowadzonego z zagranicy,
  • dowody osobiste.

Tłumacz z języka polskiego na język angielski, jak i na odwrót, przeprowadza również tłumaczenia zwykłych tekstów, w tych tekstów użytkowych, reklamowych czy technicznych. Klienci cenią go za profesjonalizm i staranność w przeprowadzaniu każdego przekładu, niezależnie od jego charakteru. Dzięki wielu latom doświadczenia oraz szerokiej wiedzy translatorskiej tłumaczenie tekstów z angielskiego na polski zajmuje mu niewiele czasu. Zachęcamy do skorzystania z usług tego tłumacza za pośrednictwem naszego serwisu. Oferujemy korzystne stawki oraz możliwość przesłania dokumentów w wersji elektronicznej – w przypadku tłumaczenia uwierzytelnionego zostaną one odesłane w formie papierowej, opatrzone pieczęcią tłumacza, co jest konieczne dla ich uznania przez dany organ państwowy. Zapraszamy już teraz do przeprowadzenia darmowej wyceny dokumentu na naszej stronie.

Opinie klientów

Zobacz jak nasi klienci oceniają pracę tego tłumacza

Tłumacz przysięgły języka angielskiego Marek D.
Średnia ocena: 4.73 (94.3%) Na podstawie: 35 ocen